Výrobci

Lavera Sun Samoopalovací pleťový krém BIO 50 ml Zobrazit větší

Lavera Sun Samoopalovací pleťový krém BIO 50 ml

1745

Pro dlouhotrvající hydrataci a opálený vzhled.


Více informací

1 Položka

198 Kč

Více informací

Nyní můžete mít snědou pleť, i když slunce zrovna nesvítí! Lehký krém dodává dlouhotrvající hydrataci a přirozený, opálený vzhled. Navíc obsahuje pečující směs bio makadamiového a bio slunečnicového oleje, které pleť hýčkají a udržují pevnou a zářivou. Má jemnější účinek a proto je ho potřeba nanést 2-3x. Díky tomu se nemusíte bát nepravidelného opálení, které by mohlo vzniknout nerovnoměrným nanesením.
Spolehlivá řada opalovacích krému a přípravků péče po opalování s inovativním složení, která pečuje o pokožku
- 100% přírodní produkty s certifikací NATRUE
- Vybrané přípravky certifikovány známkou Vegan
- 100% minerální sluneční filtr
- Bez konzervačních látek, vhodné pro osoby s citlivou a alergicky reagující pokožkou
- Veškeré receptury byly přizpůsobeny nejnovějším doporučením Evropské komise a nesou oficiální pečeť COLIPA UVA
- přípravky mají oblíbenou vůni řady Lavera Sun

Vhodný pro vegany.
Letního sluníčka už se nemusíte bát. Řada Lavera Sun poskytuje všestrannou přírodní péči během opalování i po něm. Přípravky jsou vyrobeny jen z čistě přírodních ingrediencí, bez chemických přísad a konzervačních látek. Krémy nepronikají do pokožky, ale naopak vytvoří na jejím povrchu ochranný film, od kterého se škodlivé sluneční záření odrazí jako od zrcadla. Díky tomu je pokožka dokonale chráněna. Opalovací krémy a mléka jsou navíc obohaceny o pečující oleje a zklidňující bylinné výtažky, které pleť ochrání před podrážděním a ztrátami hydratace. 100% přírodní složení bez dráždivých látek je vhodné i pro osoby s alergicky reagující pokožkou nebo pro citlivou pleť dětí.
Vývoj lavera Sun produktů představuje velmi složitý a komplexní proces, během něhož jsou 100% přírodní minerální filtry efektivně kombinovány s rostlinnými výtažky a pečujícími látkami pro maximálně účinnou ochranu pokožky před sluncem. Receptury jsou každoročně upravovány v souladu s nejnovějšími nařízeními EU.

další podobné produkty: