Výrobci

Lavera Sun Opalovací mléko ve spreji SPF20 125 ml Zobrazit větší

Lavera Sun Opalovací mléko ve spreji SPF20 125 ml

1724

Pro světlou již opálenou pokožku.


Více informací

2 ks

239 Kč

Více informací

Pobyt na přímém slunci je pro pokožku velmi náročný. Díky účinnému štítu z minerálních částeček poskytuje Opalovací mléko ve spreji spolehlivou ochranu před slunečními paprsky. Aktivní složky té nejvyšší kvality, jako jsou např. bio slunečnicový olej či výtažek z bio měsíčku, navíc poskytují šetrnou péči a přísun vitamínu E. Nanášení pomocí spreje je maximálně pohodlné a efektivní.

Spolehlivá řada opalovacích krému a přípravků péče na opalování s inovativním složení, která pečuje o pokožku
- 100% přírodní produkty s certifikací NATRUE
- Vybrané přípravky certifikovány známkou Vegan
- 100% minerální sluneční filtr
- Bez konzervačních látek, vhodné pro osoby s citlivou a alergicky reagující pokožkou
- Veškeré receptury byly přizpůsobeny nejnovějším doporučením Evropské komise a nesou oficiální pečeť COLIPA UVA
- Přípravky mají oblíbenou vůni řady lavera Sun
je voděodolné

Letního sluníčka už se nemusíte bát. Řada lavera Sun poskytuje všestrannou přírodní péči během opalování i po něm. Přípravky jsou vyrobeny jen z čistě přírodních ingrediencí, bez chemických přísad a konzervačních látek. Krémy nepronikají do pokožky, ale naopak vytvoří na jejím povrchu ochranný film, od kterého se škodlivé sluneční záření odrazí jako od zrcadla. Díky tomu je pokožka dokonale chráněna. Opalovací krémy a mléka jsou navíc obohaceny o pečující oleje a zklidňující bylinné výtažky, které pleť ochrání před podrážděním a ztrátami hydratace. 100% přírodní složení bez dráždivých látek je vhodné i pro osoby s alergicky reagující pokožkou nebo pro citlivou pleť dětí.
Vývoj lavera Sun produktů představuje velmi složitý a komplexní proces, během něhož jsou 100% přírodní minerální filtry efektivně kombinovány s rostlinnými výtažky a pečujícími látkami pro maximálně účinnou ochranu pokožky před sluncem. Receptury jsou každoročně upravovány v souladu s nejnovějšími nařízeními EU.

další podobné produkty: