Výrobci

O nás


Vítejte ve světě přírodních olejů!

Bio olejíčky jsou rodinný podnik lidí, kteří věří, že pro přirozenou krásu není potřeba používat spoustu nepřirozených přípravků. Domníváme se, že pro zdravím zářící pleť a vlasy je nejlepší to, co je zároveň nejjednodušší a nejčistší. Kosmetické přípravky plné neznámých chemických složek považujeme nejen za nebezpečné, ale také za naprosto zbytečné.

Těší nás, že ke stejnému závěru dochází stále více lidí. Rozhodli jsme se tomuto přechodu blíže k přírodě napomoci a otevřít si vlastní obchůdek s přírodní kosmetikou. Považujeme to tak trochu za naše poslání. A taky to děláme pro radost. Baví nás i  psaní článků na náš blog, ve kterých s vámi chceme sdílet naše poznatky o přirozené péči o krásu.

Náš sortiment

V obchůdku Bio olejíčky Vám chceme nabídnout v první řadě čisté rostlinné oleje, bio oleje a výrobky z těchto cenných přírodních surovin. Můžete u nás nakoupit kosmetické výrobky oblíbených českých značek Saloos, Nobilis Tilia a Cannaderm, které svou účinnost staví právě na za studena lisovaných olejích. Sortiment doplňuje populární kosmetika Purity Vision, dánská přírodní kosmetika Urtekram, kterou máme moc rádi pro její čisté složení a příjemnou nevtíravou vůni, německá přírodní kosmetika Lavera a další kvalitní značky.

Chceme mít jistotu, že u nás nakoupíte vše, co pro jednoduchou péči v souladu s přírodou potřebujete. Proto budeme také rádi za Vaše podněty na rozšíření sortimentu, které můžete zasílat na náš email obchod@bioolejicky.cz. Ať se vám u nás líbí!