Výrobci

Saloos Vonná kompozice Orient 10 ml Zobrazit větší

Saloos Vonná kompozice Orient 10 ml

2154

99 ks

92 Kč

Více informací

Orient je směs čistých esenciálních olejů, které mají výraznou vůni a dodají vašemu domovu příjemnou atmosféru. Tato vonná kompozice je vhodná zejména k použití do aromalampy a během chvilky zaplní vaši domácnost okouzlující vůni, která navodí pocit relaxace.

Tato vyvážená směs éterických olejů je sestavena  tak, aby se vzájemně doplňovaly a podporovaly svůj účinek. Výhodou esenciálních olejů je, že voní dlouho a mají příznivý aromaterapeutický efekt na tělo i mysl. Éterické oleje ihned neutralizují nepříjemné pachy a zanechávají příjemnou vůni.

Tato variace vám přiblíží atmosféru dalekého Orientu a přenese vás do exotických krajin. Kořeněné tóny se mísí s všeobklopujícím sladkým aroma a společně vytvářejí dokonalý obraz tradičních trhů, potemnělých čajoven a voňavého barevného koření. Směs má silný uklidňující efekt a je skvělá pro každodenní chvíle vašeho odpočinku.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.